XI Noworoczny Obiad z Gwiazdami

W sobotę 9 stycznia, w Restauracji JEFF’S Pole Mokotowskie odbyła się jedenasta już edycja Noworocznego Obiadu z Gwiazdami. Tradycyjnie Verena Jarczyńska zaprosiła na to spotkanie 300 Dzieci z Domów Dziecka. W tym roku były to dzieci nie tylko z Polski, ale i z Ukrainy, Białorusi, Mołdawii, Kazachstanu, Gruzji, Armenii. Byli to uczniowie polonijnego gimnazjum i liceum w Warszawie, którzy uczą się w Polsce z dala od swoich rodzinnych domów.

Dla Dzieci spotkanie z osobami, które znają wyłącznie z telewizji, jest niezapomnianym przeżyciem. Oprócz zbierania autografów, robienia sobie zdjęć z gwiazdami, przygotowano dla nich wiele atrakcji – m.in. baloniki, futboliści amerykańscy, pokazy przygotowane przez Cyrk Zalewski, konkursy, klowni, animatorzy z bańkami mydlanymi. Na scenie dla gości śpiewali Saszan, Paweł Stasiak, a pod okiem Marty Wiśniewskiej  wystąpiły tancerki hip-hop: Fabka Wiśniewska i Zosia Gładysz. Chwilą wytchnienia od atrakcji był obiad ze specjalnym menu przygotowanym przez restaurację Jeff’s, zawierającym dziecięce przysmaki.
Podobnie jak w latach ubiegłych Obiad wsparły Panie Agata Kornhauser-Duda, Beata Szydło i Hanna Gronkiewicz-Waltz. Pani Prezydentowa przygotowała dla dzieci tradycyjnie, piękną niespodziankę- zaprosiła je na zwiedzanie Pałacu Prezydenckiego i deser niespodziankę. W akcji, po raz pierwszy uczestniczyła Pani Premier Beata Szydło, która przekazała prezenty dla każdego dziecka. Pani Prezydent Warszawy była z nami obecna podczas Obiadu, podobnie jak w latach ubiegłych, każdą placówkę hojnie obdarowała słodyczami i artykułami szkolnymi.

Przy wyjściu każde dziecko otrzymało ogromny wór z prezentami dzięki ofiarności firm i osób prywatnych: Restauracji Jeff’s, Adama Bachledy-Curuś, Aquafresh, Carex, Carinii, Piotra Chodzenia, Coca-Coli, Discovery Networks CEEMEA, Erbud, Ferrero, Foksal-Grupa Wydawnicza, F&F, 4F, Gala, Gedeon Richter, GData Simply Secure, HSH Chemie, Inglot, Cukiernia Kandulski, Klinika Ambroziak, Lentivu, Luksja, Orange, Original Source, Perfecta, Procter&Gamble, Rossmann, Swarowski, Si-Mi.

Spotkanie uświetniło ponad 88 wspaniałych, sławnych i dobrych ludzi.

Zapraszamy do naszej galerii gdzie można zobaczyć zdjęcia z tego wydarzenia.